Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Rok 1990-1999

Rok 1990 

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

220.

Banasik
Robert

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

221.

Calik
Beata

Fortepian

Dz.

Regina Borek

222.

Gdaniec
Justyna

Skrzypce

Dz.

Iwona Sokołek

223.

Graban
Michał

Fortepian

Mł.

Mariusz Mańkowski

224.

Groenwald
Krzysztof

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

225.

Korthals
Hieronim

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

226.

Krajewska
Dominika

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

227.

Nowak
Tomasz

Akordeon

Dz.

Wiesława Wełpa

228.

Ossowicki
Tomasz

Klarnet

Mł.

Ryszard Bizewski

229.

Sipajło
Andrzej

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

230.

Stromska
Agnieszka

Fortepian

Dz.

Adela Żywicka

 

 

 

 

 

Rok 1991

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

231.

Banasik
Daniel

Wiolonczela

Mł.

Janusz Dubieniecki

232.

Dettlaff
Rafał

Akordeon

Mł.

Dorota Puzynkiewicz

233.

Głowienka
Angelika

Fortepian

Mł.

Adela Żywicka

234.

Hoge
Maria

Akordeon

Mł.

Dorota Puzynkiewicz

235.

Kwiatkowska
Agnieszka

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

236.

Kwidzińska
Dominika

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

237.

Manicki
Roman

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

238.

Sokołowska
Joanna

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

239.

Tarnowska
Hanna

Fortepian

Mł.

Mariusz Mańkowski

 

 

 

 

 

Rok 1992   

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

240.

Asmus
Anna

Fortepian

Dz.

Janusz Sipajło

241.

Ceynowa
Lidia

Fortepian

Dz.

Janusz Sipajło

242.

Dettlaff
Alicja

Flet poprzeczny

Mł.

Lidia Mańkowska

243.

Dubicka
Monika

Akordeon

Dz.

Marek Zielke

244.

Janusz
Sebastian

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

245.

Kurpiński
Konrad

Klarnet

Mł.

Ryszard Bizewski

246.

Lewańczyk
Lucyna

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

247.

Pałasz
Dorota

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

248.

Piontek
Andrzej

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

249.

Przybysz
Grzegorz

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

250.

Szulc
Urszula

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

251.

Woźniczka
Łukasz

Flet poprzeczny

Mł.

Lidia Mańkowska

 

 

 

 

 

Rok 1993 

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

252.

Grzmil
Monika

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

253.

Jaworska
Maja

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

254.

Rohda
Iwona

Akordeon

Dz.

Wiesława Wełpa

255.

Świerczyński
Bartosz

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

256.

Teofilewska
Anna

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

257.

Basmann
Robert

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

258.

Gromadkiewicz
Sylwia

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

259.

Karulewska
Danuta

Akordeon

Mł.

Alojzy Sokołek

260.

Kohnke
Andrzej

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

261.

Koziróg
Anna

Fortepian

Mł.

Janusz Sipajło

262.

Kreft
Sebastian

Wiolonczela

Mł.

Janusz Dubieniecki

263.

Kulla
Agata

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

264.

Kustoch
Ewa

Fortepian

Mł.

Janusz Sipajło

265.

Muża
Jacek

Klarnet

Mł.

Ryszard Bizewski

266.

Reszke
Elżbieta

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

267.

Setzke
Amelia

Fortepian

Mł.

Janusz Sipajło

268.

Wica
Magdalena

Flet poprzeczny

Mł.

Lidia Mańkowska

 

 

 

 

 

Rok 1994   

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

269.

Dziedzic
Krzysztof

Akordeon

Dz.

Dorota Puzynkiewicz

270.

Zachariasz
Joanna

Skrzypce

Dz.

Iwona Sokołek

271.

Białas
Ewelina

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

272.

Bokun
Rafał

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

273.

Ceynowa
Ewelina

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

274.

Ceynowa
Marlena

Wiolonczela

Mł.

Janusz Dubieniecki

275.

Hierasimczyk
Karolina

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

276.

Jaskułke
Sławomir

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

277.

Kiciński
Sebastian

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

278.

Lorenz
Patryk

Fortepian

Mł.

Mariusz Mańkowski

279.

Pachura
Kamila

Fortepian

Mł.

Mariusz Mańkowski

280.

Surowiec
Bernadeta

Fortepian

Mł.

Alojzy Sokołek

281.

Szmyt
Janusz

Gitara

Mł.

Jacek Stańczyk

 

 

 

 

 

Rok 1995  

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

282.

Joachimiak
Marta

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

283.

Kamiński
Aleksander

Klarnet

Dz.

Ryszard Bizewski

284.

Świerczyńska
Halina

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

285.

Świerczyńska
Monika

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

286.

Wika
Tomasz

Akordeon

Dz.

Wiesława Wełpa

287.

Baran
Mariusz

Akordeon

Mł.

Dorota Puzynkiewicz

288.

Ceynowa
Wincenty

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

289.

Makowska
Anna

Fortepian

Mł.

Adela Żywicka

300.

Pieper
Monika

Fortepian

Mł.

Mariusz Mańkowski

301.

Piontke
Izabela

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

302.

Potrykus
Krzysztof

Klarnet

Mł.

Ryszard Bizewski

303.

Potrykus
Piotr

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

304.

Szmelter
Monika

Gitara

Mł.

Dariusz Domański

305.

Szulc
Monika

Fortepian

Mł.

Mariusz Mańkowski

 

 

 

 

 

Rok 1996

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

306.

Krajewski
Bartosz

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

307.

Malek
Anna

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

308.

Niziołek
Sabrina

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

309.

Styn
Adam

Akordeon

Dz.

Wiesława Wełpa

310.

Bużan
Jarosław

Saksofon

Mł.

Ryszard Bizewski

311.

Darżnik
Michał

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

312.

Hadas
Daniel

Gitara

Mł.

Dariusz Domański

313.

Konkol
Łukasz

Flet poprzeczny

Mł.

Lidia Mańkowska

314.

Szlas
Monika

Akordeon

Mł.

Wiesława Wełpa

315.

Wyszecki
Rafał

Trąbka

Mł.

Marek Zielke

 

 

 

 

 

Rok 1997 

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

316.

Badowska
Dominika

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

317.

Białas
Grzegorz

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

318.

Ginter
Emilia

Akordeon

Dz.

Dorota Puzynkiewicz

319.

Klebba
Robert

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

320.

Pachura
Magda

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

321.

Rutha
Katarzyna

Akordeon

Dz.

Wiesława Wełpa

322.

Wolniak
Witold

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

323.

Czap
Joanna

Flet poprzeczny

Mł.

Lidia Mańkowska

324.

Ellwart
Edyta

Akordeon

Mł.

Dorota Puzynkiewicz

325.

Kaszałowicz
Alicja

Wiolonczela

Mł.

Janusz Dubieniecki

326.

Korthals
Weronika

Skrzypce

Mł.

Iwona Sokołek

327.

Ropel
Izabela

Gitara

Mł.

Jarosław Janowicz

328.

Szymańska
Emilia

Flet poprzeczny

Mł.

Lidia Mańkowska

 

 

 

 

 

Rok 1998  

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

329.

Bystram
Agnieszka

Fortepian

Dz.

Alojzy Sokołek

330.

Bistram
Piotr

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

331.

Darżnik
Piotr

Fortepian

Dz.

Mariusz Mańkowski

332.

Konkol
Daniel

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-10-03 21:06przez:
Opublikowano:2021-10-03 23:08przez:
Podmiot udostępniający: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Pucku
Odwiedziny:330

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo