Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Rok 2000-2009

Rok 2000   

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

363.

Bradtke
Marcin

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

364.

Bystram
Karol

Akordeon

6-letni

Wiesława Wełpa

365.

Gondek
Paulina

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

366.

Górnik
Joanna

Akordeon

6-letni

Wiesława Wełpa

367.

Grodzka
Natalia

Flet poprzeczny

6-letni

Lidia Mańkowska

368.

Karpiński
Jan

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

369.

Miś
Aleksandra

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

370.

Naczk
Arleta

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

371.

Czarkowski
Szymon

Flet poprzeczny

3-letni

Lidia Mańkowska

372.

Gdaniec
Paweł

Saksofon

3-letni

Damian Lesner

373.

Hellwig
Natalia

Obój

3-letni

Anna Dubieniecka

374.

Madoń
Iga

Obój

3-letni

Anna Dubieniecka

375.

Mańkowski
Grzegorz

Flet poprzeczny

3-letni

Lidia Mańkowska

376.

Matejewski Andrzej

Klarnet

3-letni

Damian Lesner

377.

Ossowski
Leszek

Trąbka

3-letni

Marek Zielke

378.

Stromski
Grzegorz

Klarnet

3-letni

Damian Lesner

 

 

 

 

 

Rok 2001

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

379.

Czaja
Iwona

Skrzypce

6-letni

Anna Brzezińska

380.

Ratke
Małgorzata

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

381.

Rozpendek
Marcin

Fortepian

6-letni

Alojzy Sokołek

382.

Stawiasz
Joanna

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

 

 

 

 

 

Rok 2002  

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

383.

Bunk
Karolina

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

384.

Lehmann
Paulina

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

385.

Ebertowski
Michał

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

386.

Lehmann
Patrycja

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

387.

Ellwart
Agnieszka

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

388.

Grodzka
Kamila

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

389.

Myszkiewicz
Krzysztof

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

390.

Puzynkiewicz
Jan

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

391.

Hochschulz
Paweł

Fortepian

6-letni

Alojzy Sokołek

392.

Kwiecińska
Natalia

Fortepian

6-letni

Alojzy Sokołek

393.

Muża
Jan

Fortepian

6-letni

Alojzy Sokołek

394.

Jachimkowski
Artur

Akordeon

6-letni

Wiesława Wełpa

395.

Mazurkiewicz
Paweł

Akordeon

6-letni

Wiesława Wełpa

396.

Świdziński
Maciej

Akordeon

6-letni

Wiesława Wełpa

397.

Krzyżanowska
Katarzyna

Fortepian

4-letni

Mariusz Mańkowski

398.

Motyka
Aleksandra

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

399.

Stromski
Piotr

Tuba

4-letni

Marek Zielke

 

 

 

 

 

Rok 2003

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

400.

Białk
Joanna

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

401.

Bonik
Marta

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

402.

Cieciora
Mateusz

Fortepian

6-letni

Regina Borek

403.

Glembin
Dagmara

Fortepian

6-letni

Regina Borek

404.

Glembin
Mateusz

Fortepian

6-letni

Regina Borek

405.

Guz
Zofia

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

406.

Karpińska
Magdalena

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

407.

Krukowska
Monika

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

408.

Kuchnowska
Katarzyna

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

409.

Myszkiewicz
Anna

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

410.

Piontke
Maciej

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

411.

Poppel
Kazimierz

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

412.

Szymański
Łukasz

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

413.

Świerczyńska
Weronika

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

414.

Winiarska
Barbara

Fortepian

6-letni

Regina Borek

415.

Wolff
Augustyna

Fortepian

6-letni

Regina Borek

416.

Wysiecki
Błażej

Fortepian

6-letni

Regina Borek

417.

Zielke
Alicja

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

418.

Cierniak
Maciej

Saksofon

4-letni

Damian Lesner

419.

Dettlaff
Marta

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka

420.

Kohnke
Aleksandra

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka

421.

Lanc
Łukasz

Trąbka

4-letni

Marek Zielke

422.

Reimus
Daniel

Klarnet

4-letni

Damian Lesner

423.

Szczygielski
Mateusz

Altówka

4-letni

Iwona Sokołek

424.

Zalewski
Sebastian

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

 

 

 

 

 

Rok 2004   

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

425.

Bliźniuk
Jakub

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

426.

Bonik
Piotr

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

427.

Dubieniecki
Krzysztof

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

428.

Elwart
Marta

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

429.

Głowienka
Izabela

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

430.

Grzenia
Iwona

Skrzypce

4-letni

Elżbieta Geppert

431.

Hirt
Sandra

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

432.

Konke
Dawid

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

 

433.

Koss
Marzena

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

434.

Laddach
Agnieszka

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

435.

Loks
Paulina

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

436.

Manowski
Piotr

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka

437.

Muza
Magdalena

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

438.

Rudziński
Wojciech

Trąbka

4-letni

Marek Zielke

439.

Strzyżewska
Anna

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

440.

Wasilewska
Martyna

Flet poprzeczny

6-letni

Lidia Mańkowska

441.

Zielke
Cezary

Trąbka

6-letni

Marek Zielke

 

 

 

 

 

Rok  2005 

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

442.

Czerwiński
Mikołaj

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

443.

Parchem
Krzysztof

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

444.

Sokołek
Barbara

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

445.

Szmyt
Maciej

Fortepian

6-letni

Ewa Próchniak

446.

Kapka
Adrian

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

447.

Malak
Marta

Waltornia

4-letni

Marek Zielke

448.

Skrypka
Paula

Skrzypce

4-letni

Elżbieta Geppert

 

 

 

 

 

Rok 2006   

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

449.

Hallmann
Patrycja

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

450.

Hirt
Marta

Fortepian

6-letni

Ewa Próchniak

451.

Selke
Karol

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

452.

Szych
Aleksandra

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

453.

Wysiecka
Aleksandra

Fortepian

6-letni

Ewa Próchniak

454

Kobiella
Marek

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

455.

Labudda
Barbara

Saksofon

4-letni

Damian Lesner

456.

Michnowska
Magdalena

Flet poprzeczny

4-letni

Monika Dudek

457.

Rogocka
Magdalena

Flet poprzeczny

4-letni

Monika Dudek

458.

Rosicka
Anna

Flet poprzeczny

4-letni

Monika Dudek

459

Wiśniewska
Zofia

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

460.

Wrese
Marek

Akordeon

4-letni

Wiesława Wełpa

461.

Zinkel
Dorota

Akordeon

4-letni

Wiesława Wełpa

 

 

 

 

 

Rok 2007

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

462.

Dąbrowska
Zuzanna

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

463.

Heydycki
Igor

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

464.

Lesner
Agnieszka

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

465.

Bizewska
Paloma

Saksofon

4-letni

Damian Lesner

466.

Bolda
Natalia

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

467.

Janik
Alicja

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka  Wójcik

468.

Mishchenko
Anastazja

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka  Wójcik

469.

Piontek
Barbara

Skrzypce

4-letni

Elżbieta Geppert

 

 

 

 

 

Rok 2008  

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

470.

Buja
Barbara

Klarnet

4-letni

Damian Lesner

471.

Buja
Joanna

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

472.

Kohnke
Marta

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

473.

Gajdamowicz
Dominik

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

474.

Lipowski
Philipp

Fortepian

4-letni

Alojzy Sokołek

475.

Łyś
Karina

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

476.

Prange
Małgorzata

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka Wójcik

477.

Ellwart
Angelika

Fortepian

6-letni

Alojzy Sokołek

478.

Grot
Mariusz

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

479.

Jeka
Eliza

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

480.

Kohnke
Małgorzata

Flet poprzeczny

6-letni

Lidia Mańkowska

481.

Nanaszko
Karol

Klarnet

6-letni

Damian Lesner

482.

Parchem
Paweł

Klarnet

6-letni

Damian Lesner

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-10-03 21:07przez:
Opublikowano:2021-10-03 23:33przez:
Podmiot udostępniający: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Pucku
Odwiedziny:260

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo