Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Witamy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia            im. Stanisława Moniuszki w Pucku

Rok 2010-2019

Rok 2010   

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

501.

Bistram
Agnieszka

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

502.

Derc
Magda

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

503.

Kaczykowska
Sandra

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

504.

Liss
Patryk

Fortepian

6-letni

Regina Borek

505.

Pawlaczyk
Daria

Fortepian

6-letni

Regina Borek

506.

Potrykus
Zuzanna

Fortepian

6-letni

Regina Borek

507.

Smarzyńska
Joanna

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

508.

Zielke
Julia

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

509.

Buja
Martyna

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

510.

Diesner
Adam

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

511.

Gappa
Beata

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

512.

Kanka
Natalia

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

513.

Klaus
Aleksandra

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

514.

Klawikowska
Marta

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

515.

Klemensiewicz
Jakub

Klarnet

4-letni

Damian Lesner

516.

Nowak
Daria

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka Wójcik

517.

Patok
Kinga

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

518.

Ruta
Karolina

Wiolonczela

4-letni

Janusz Dubieniecki

519.

Stromski
Jan

Trąbka

4-letni

Marek Zielke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2011  

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

520.

Borska
Agnieszka 

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

521.

Czapp
Radosław 

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

522.

Ferra
Aleksandra 

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

523.

Hewelt
Aleksandra 

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

524.

Kędzierska
Martyna 

Saksofon

6-letni

Damian Lesner

525.

Klaus
Ewelina 

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

526.

Krampichowska
Weronika

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

527.

Mańkowska
Dorota

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

528.

Nowak
Klaudia

Skrzypce

6-letni

Iwona Sokołek

529.

Stefan
Michał

Gitara

6-letni

Barbara Lewicka Wójcik

530.

Wiśniewska
Paulina

Fortepian

6-letni

Regina Borek

531.

Diesner
Ewa

Klarnet

4-letni

Damian Lesner

532.

Flemming
Honorata

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

533.

Graban
Wojciech 

Wiolonczela

4-letni

Janusz Dubieniecki

534.

Okoń
Oliwia

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

535.

Zielke
Mieszko 

Puzon

4-letni

Marek Zielke

 

 

 

 

 

Rok 2012  

lp.

Nazwisko i imię

Instrument główny 

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

536.

Dzierzęcka
Agata

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

537.

Korthals
Jakub

Fortepian

6-letni

Regina Borek

538.

Szankin
Patryk 

Trąbka

6-letni

Marek Zielke

539.

Wesserling
Paulina

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

540.

Wiśniewska
Julia

Wiolonczela

6-letni

Janusz Dubieniecki

541.

Kaczykowska
Dorota

Gitara

4-letni

Barbara Lewicka Wójcik

542.

Kałuża
Piotr

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

543.

Krampichowski
Konrad

Trąbka

4-letni

Marek Zielke

544.

Prange
Alicja

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

545.

Sawicka
Paulina

Flet poprzeczny

4-letni

Lidia Mańkowska

546.

Szomborg
Paweł

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

 

 

 

 

 

2013 rok

 lp.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

547.

Chmara
Kacper

Wiolonczela

4-
letni

Janusz  Dubieniecki

548.

Czajkowski
Tomasz

Klarnet

4-
letni

Damian Lesner

549.

Glembin
Emilia

Obój

4-
letni

Anna Dubieniecka

550.

Jaszczur-Nowicka
Julia

Gitara

4-
letni

Barbara Lewicka Wójcik

551.

Konkol
Kacper

Trąbka

4 -
letni

Marek Zielke

552.

Koss
Adrianna

Flet poprzeczny

4-
letni

Lidia Mańkowska

553.

Mieczkowski
Łukasz

Saksofon

4-
letni

Damian  Lesner

554.

Smykla
Krystian

Klarnet

4-
letni

Damian Lesner

555.

Wilczyński
Krzysztof

Gitara

4-
letni

Barbara Lewicka Wójcik

556.

Bizewski
Artur

Akordeon

6-
letni

Wiesława Wełpa

557.

Borzyszkowska
Olga

Wiolonczela

6-
letni

Janusz Dubieniecki

558.

Busz
Iga

Skrzypce

6-
letni

Iwona Sokołek

559.

Dubieniecki Łukasz

Fortepian

6-
letni

Regina Borek

560.

Jaszke
Oliwia

Fortepian

6-
letni

Mariusz  Mańkowski

561.

Jocz
Roksana

Fortepian

6-
letni

Regina Borek

562.

Kuchnowska
Magdalena

Gitara

6-
letni

Barbara Lewicka Wójcik

563.

Muża
Jakub

Trąbka

6-
letni

Marek Zielke

564.

Rozpędowski
Adam

Akordeon

6-
letni

Wiesława Wełpa

565.

Tkacz
Piotr

Akordeon

6-
letni

Dorota
Puzynkiewicz

566.

Tomczyńska
Marta

Gitara

6-
letni

Barbara Lewicka Wójcik

567.

Wolff
Marianna

Skrzypce

6-
letni

Elżbieta Geppert

 

 

 

 

 

2014 rok

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Cykl

Nauczyciel instrumentu głównego

568.

Dias
Jan

Akordeon

6-
letni

Wiesława Wełpa

569.

Dubieniecka
Małgorzata

Skrzypce

6-
letni

Elżbieta Geppert

570.

Erlich
Faustyna

Fortepian

6-
letni

Luiza Dyluś- Maruszczak

571.

Gwardzik
Michalina

Fortepian

6-
letni

Alojzy Sokołek

572.

Mishchenko
Bogdan

Fortepian

6-
letni

Luiza Dyluś- Maruszczak

573.

Muża
Piotr

Wiolonczela

6-
letni

Janusz Dubieniecki

574.

Panek
Aleksandra

Saksofon

6-
letni

Damian Lesner

575.

Szlage
Dajana

Fortepian

6-
letni

Alojzy Sokołek

576.

Szomborg
Weronika

Fortepian

6-
letni

Mariusz Mańkowski

577.

Wandtke
Klaudia

Wiolonczela

6-
letni

Janusz Dubieniecki

578.

Zboińska
Kornelia

Gitara

6-
letni

Barbara Lewicka Wójcik

579.

Chyła
Agata

Flet poprzeczny

4-
letni

Lidia Mańkowska

580.

Graban
Beata

Obój

4-
letni

Anna Dubieniecka

581.

Kalinowska
Zuzanna

Obój

4-
letni

Anna Dubieniecka

582.

Kreft
Rafał

Akordeon

4-
letni

Wiesława Wełpa

583.

Miotke
Paweł

Gitara

4-
letni

Barbara Lewicka Wójcik

584.

Radtke
Damian

Akordeon

4-
letni

Dorota Puzynkiewicz

585.

Szornak
Beata

Flet poprzeczny

4-
letni

Lidia Mańkowska

 

 

 

 

 

2015 rok

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

586.

Bakun
Marta

Skrzypce

6-
letni

Elżbieta Geppert

587.

Chmara
Walentyna

Fortepian

6-
letni

Mariusz Mańkowski

588.

Czajkowska
Aleksandra

Akordeon

6-
letni

Wiesława Wełpa

589.

Dias
Antoni

Fortepian

6-
letni

Alojzy Sokołek

590.

Ossowicka
Patrycja 

Fortepian

6-
letni

Luiza Dyluś     - Maruszczak

591.

Pieróg
Wiktoria

Skrzypce

6-
letni

Iwona Sokołek

592.

Potrykus
Kamila

Fortepian

6-
letni

Regina Borek

593.

Rogowska
Nikola

Akordeon

6-
letni

Dorota Puzynkiewicz

594.

Sawicka
Agnieszka

Saksofon

6-
letni

Damian Lesner

595.

Włodarkiewicz
Kinga 

Skrzypce

6-
letni

Elżbieta Geppert

596.

Abramczyk
Dominika

Wiolonczela

4-
letni

Janusz Dubieniecki

597.

Borowicka
Weronika 

Saksofon

4-
letni

Damian Lesner

598.

Budnik
Zuzanna

Flet poprzeczny

4-
letni

Lidia Mańkowska

599.

Chełstowski
Piotr

Akordeon

4-
letni

Dorota Puzynkiewicz

600.

Lewicki
Kacper

Trąbka

4-
letni

Marek Zielke

601.

Pikul
Natalia

Klarnet

4-
letni

Damian Lesner

602.

Roszmann
Zuzanna

Flet poprzeczny

4-
letni

Lidia Mańkowska

 

 

 

 

 

2016 rok

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

603.

Chyła Grzegorz

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

604.

Jaszczur - Nowicka Oliwia

Fortepian

6-letni

Luiza Dyluś  - Maruszczak

605.

Klepin Patrycja 

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

606.

Korthals Filip

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

607.

Krzyżanowski Andrzej

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

608.

Łukasik Szymon

Fortepian

6-letni

Regina Borek

609.

Łyś Seweryn

Fortepian

6-letni

Mariusz Mańkowski

610.

Muża Dominika

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

611.

Parylak Hubert

Fortepian

6-letni

Alojzy Sokołek

612

Potrykus Kacper

Akordeon

6-letni

Dorota Puzynkiewicz

613.

Szenkin Natalia

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

614.

Zieminska Aleksandra

Skrzypce

6-letni

Elżbieta Geppert

615.

Godlewski Michał

Wiolonczela

4-letni

Janusz Dubieniecki

616.

Klein Agata

Akordeon

4-letni

Dorota Puzynkiewicz

617.

Niemkiewicz Maja

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

618.

Weber Piotr

Trąbka

4-letni

Marek Zielke

                                                  2017 rok

l.p.

Nazwisko i imię

Instrument główny

Dział

Nauczyciel instrumentu głównego

619.

Dopke Karolina

Flet poprzeczny

6- letni

Lidia Mańkowska

620.

Gulczyńska Zuzanna

Gitara

6- letni

Barbara Lewicka Wójcik

621.

Kloka Julia

Klarnet

6- letni

Damian Lesner

622.

Konkel Tomasz

Akordeon

6- letni

Dorota Puzynkiewicz

623.

Kwarta Anna

Flet poprzeczny

6- letni

Lidia Mańkowska

624.

Lewicka Katarzyna

Akordeon

6- letni

Wiesława Wełpa

625.

Maszota Martyna

Wiolonczela

6- letni

Janusz Dubieniecki

626.

Plasun Natalia

Skrzypce

6- letni

Elżbieta Geppert

627.

Potrykus Anna

Fortepian

6- letni

Mariusz Mańkowski

628.

Ruszewska Jessica

Akordeon

6- letni

Dorota Puzynkiewicz

629.

Schmidt Zuzanna

Skrzypce

6- letni

Iwona Sokołek

630.

Werner Mateusz

Trąbka

6- letni

Marek Zielke

631.

Ziemniak Martyna

Skrzypce

6- letni

Iwona Sokołek

632.

Deyk Dominika

Flet poprzeczny

4- letni

Lidia Mańkowska

633.

Kohs Natalia

Akordeon

4- letni

Dorota Puzynkiewicz

634.

Lasota Agnieszka

Akordeon

4- letni

Wiesława Wełpa

635.

Lezner Nikola

Saksofon

4- letni

Damian Lesner

636.

Pogorzały Zuzanna

Akordeon

4- letni

Wiesława Wełpa

637.

Robakowska       Emilia

Obój

4- letni

Anna Dubieniecka

638.

Serowik Alicja

Saksofon

4- letni

Damian Lesner

2018 rok

639.

Arendt Daria

Fortepian

6 - letni

Luiza Dyluś - Maruszczak

640.

Głowienka Margot

Fortepian

6 - letni

Regina Borek

641.

Jakubowski Kamil

Gitara

6 - letni

Barbara Lewicka

642.

Kierszka Martyna

Wiolonczela

6 - letni

Janusz Dubieniecki

643.

Kloka Natalia

Saksofon

6 - letni

Damian Lesner

644.

Press Paulina

Wiolonczela

6 - letni

Janusz Dubieniecki

645.

Rojac Natalia

Klarnet

6 - letni

Damian Lesner

646.

Semmerling Zuzanna

Skrzypce

6 - letni

Iwona Sokołek

647.

Wiśniewski Michał

Trąbka

6 - letni

Marek Zielke

648.

Witkowska Róża

Trąbka

6 - letni

Marek Zielke

649.

Grądzka Angelika

Wiolonczela

4 - letni

Janusz Dubieniecki

650.

Groenwald Eryk

Trąbka

4 - letni

Marek Zielke

651.

Korthals Maja

Klarnet

4 - letni

Damian Lesner

652.

Kwidzińska Karina

Obój

4-letni

Anna Dubieniecka

653.

Lessnau Wiktoria

Klarnet

4 -letni

Damian Lesner

654.

Lizjusz Oliwier

Akordeon

4- letni

Dorota Puzynkiewicz

655.

Pieper Filip

Flet

4 - letni

Lidia Mańkowska

656.

Sonnberg Agata

Trąbka

4 - letni

Marek Zielke

657.

Szarnecka Martyna

Obój

4 - letni

Anna Dubieniecka

658.

Szymankiewicz Jakub

Trąbka

4 - letni

Marek Zielke

659.

Szymankiewicz Michał

Akordeon

4 - letni

Dorota Puzynkiewicz

 

 

Rok 2019

660.

Anisimowicz Stanisław

Trąbka

6 - letni

Marek Zielke

661.

Białk Weronika

Fortepian

6 - letni

Mariusz Mańkowski

662.

Klaus Hanna

Gitara

6 - letni

Barbara Lewicka

663.

Stencel Wiktoria

Trąbka

6 - letni

Marek Zielke

664.

Bobrowski Jakub

Saksofon

4 - letni

Damian Lesner

665.

Budzisz Stanisław

Puzon

4 - letni

Marek Zielke

666.

Dettlaff Oskar

Trąbka

4 - letni

Marek Zielke

667.

Gaffke Kacper

Trąbka

4 - letni

Marek Zielke

668.

Grochola Mateusz

Akordeon

4 - letni

Dorota Puzynkiewicz

669.

Kreft Karolina

Skrzypce

4 - letni

Elżbieta Geppert

670.

Piotrowicz Agata

Skrzypce

4 - letni

Iwona Sokołek

671.

Robakowski Jakub

Gitara

4 - letni

Barbara Lewicka

672.

Semmerling Daria

Flet

4 - letni

Lidia Mańkowska (zastępstwo Monika Dudek)

673.

Sikora Weronika

Gitara

4 - letni

Barbara Lewicka

674.

Wandtke Dominika

Flet

4 - letni

Lidia Mańkowska (zastępstwo Monika Dudek)

675.

Zielke Zofia

Klarnet

4 - letni

Damian Lesner

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-10-03 21:09przez:
Opublikowano:2021-10-03 21:12przez:
Podmiot udostępniający: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Pucku
Odwiedziny:975

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo